Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kenevir üretimine tekrardan başlayacağız açıklamasının ardından birçok kentte hazırlıklar başladı. Bazı kentler kenevirin kendiliğinden çıktığını ileri sürüp, eski üretimlerini meşrulaştırdı. Takvim yazarı Erkan Tan ise bugünki köşesinden Erdoğan’a destek verdi. Tan’a göre Erdoğan, bir sava içerisinde.

Takvim yazarı Erkan Tan’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

Rockefeller, dünyayı yönetmeye iman etmiş Yahudi kapitalist, emperyalist yamyam… Bio yakıt olan kenevir yağı, petrol yamyamının en büyük düşmanıydı… Petrol ürünlerinden plastik üretmek için ayrıcalıklara sahip olan Dupont şirketi, kenevir endüstrisinin en büyük düşmanıydı… Dev kağıt üreticileri, kenevirin düşmanıydı… Kenevirden üretilen ilaçlar hem çok etkili, hem de çok ucuz idiler. Günümüzün kimyasal ilaç üreticileri kenevirin düşmanıydı…
İşte bu emperyalist, kapitalist yamyamlar, keneviri herkesin bilinçaltına uyuşturucu olarak yerleştirdiler. Üretimini büyük baskılarla yok ettiler, kendi tekelleri ve emirleri altına aldılar. Şimdi Başkan Recep Tayyip Erdoğan, bu Şeytan ve taraftarları ile kenevir meselesinde savaşıyor. Allah yar ve yardımcısı olsun….
.

Önceki

Ferhat Tunç'a Almanya dönüşü gözaltı

Sonraki

Sakarya’da patlama!