Ahmet Kural’ın daha önce adının karıştığı ‘kadına şiddet’ olayları tekrar gündeme geldi. 2014 yılının Eylül ayında, tartıştığı sevgilisi Naz Çekem’in parmağını kırdığı iddia edilen Kural, 2014 yılının Aralık ayında da oyuncu Zilan Duru ile kavga etmişti. Naz Çekem’in 2014 yılının Eylül ayında bir kafede kavga ettiği, daha sonra ünlü oyuncunun kız arkadaşının parmağını kırdığı iddia edilmişti. Kural’ın Naz Çekem’in elini şiddetli bir şekilde sıktığı ve ilerleyen saatlerde elindeki ağrıya dayanamayan Naz Çekem’in soluğu hastanede aldığı belirtilmişti. Çekilen röntgen sonrası parmağında kırık olduğu tespit edilen Çekem, kırılan parmağının fotoğrafını da Instagram hesabından paylaşmıştı. Oyuncu Ahmet Kural, 2014 yılının Aralık ayında, oyuncu Zilan Duru ile yaşadığı kavga ile de gündeme gelmişti. O dönem Duru’nun Ekşi Sözlük’ten ayrıntılarını anlattığı kavgada, Kural’ın, “Neden bana uyuz oldun, neden beni sevmedin lan?” gibi ifadeler kullandığını aktarmıştı.

Olayı Ekşi Sözlük’te yazan Duru, Kural’la ortak arkadaşları tarafından tanıştırıldığını belirterek, şu aktarımı yapmıştı:

“Daha tokalaşırken nasıl bir bakış attıysam ‘Oha bu beni sevmedi, ben döverim lan bunu?’ dedi. Sarhoştur dedik alttan aldık. Daha sonra gelip ‘Neden bana uyuz oldun neden beni sevmedin lan?’ diye bir soru yöneltti. Tanışma şeklini garip bulduğumu belirttim. ‘Eee ne yapcan?’ dedi. Ben de şakayla karışık ‘Ekşiye yazacağım’ dedim. Yapmazsan ‘O.ç’sun. Orada benim 10 tane hesabım var, seni bulurum ve a.k. Hepiniz anca orada oturup millete giydirin’ dedi. Ben de güldüm.”

Önceki

Gökçer Tahincioğlu'nun adresi belli oldu

Sonraki

AK Parti'de 2 bin 500 kişilik künefe 1 saatte tükendi