Ayvalık’ta bulunan, Ali Çetinkaya Ortaokulundaki bir matematik öğretmeni, istifa mektubu bırakarak 12 Kasım’a işaret etti.

 

Öğretmen Emre Nur, istifa dilekçesinde İslam’ın bazı şartları olduğunu söyledi ve kıyameti haber verdi. Nur, dilekçesinde, “Zaten yozlaşmış bu dünya düzeninin yıkılacağından ve onun yerine güçlü ve gerçek bir İslam düzeni kuracağımızdan dolayı…” gibi ifadelere yer verdi.

Emre Nur, “12 Kasım sabahı gidecek işiniz olmayacak’ diyerek işinden istifa etmişti. Evinde 11 Kasım gecesi kopacak kıyameti bekleyen Emre Nur, kehaneti tutmayınca hem madara oldu hem işsiz kaldı. Sosyal medya matematik öğretmeni olan Emre Nur için “12 Kasım sabahı gidecek bir işinin olmamasını” bildi diyerek dalga geçiyor. Peki Emre Nur, ‘kopmayan kıyamet’ sonrası ne söyledi dersiniz… Twitter hesabına bir video yükleyen Emre Nur, üstüne de “Arkadaşlar dün gece sabaha kadar cennet tepesinde dualarıma karşılık veren Allah’ım bize ikinci şans verdi. Yeni gelen vahiy de 12.12.2018 e kadar gemi yapmamı söylüyor. Büyük tufan kopacak küresel bir kasırga ile gelecek ve bu son şansımız bana inandığınız için sizleri seviyorum” diye yazdı.

Önceki

AK Parti'de 2 bin 500 kişilik künefe 1 saatte tükendi

Sonraki

Sıla'nın darp raporu ortaya çıktı: Yüzünde ezilme, ödem, idrarında kan ve pıhtı